Ne kosov show kallashi

Të ftuarat speciale në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit ,kanë qënë Iva Aliko dhe Kallashi. Publiku dhe Arjan Çani kanë mbetur të “shokuar” nga veshjet e tyre. Iva u shfaq me nje fustan tërësisht transparent ku dukej gjoksi dhe Kallashi ishte pa të brëndshme. 24 vjeçarja Iva Aliko,ka thënë se këto kohë është …
Emri i saj padyshim është ndër më të përmendurit pavarësisht se mungoi për një vit, shkruan Kosovarja. Në disa intervista kishte thënë se arsyeja e ikjes ishte sepse kishte qenë e kërcënuar, por që tani u kthye dhe çdo gjë është në rregull. Me që nuk deshi të bënte publike shumë detaje, mësohet se arsyeja … Kallashi gjendet në koshin e plehrave Autori: Gazeta inFokus 22:49 | 04 January 2018 Një armë zjarri tip kallashnikov është gjetur rastësisht në një kazan plehrash një ditë më patë në kryeqytein e Shqipërisë. Në emisionin e parë për këtë sezon emisioni “Drejtësia në Kosovë” sjell hulumtimin ekskluziv për të kaluarën kriminale të valltares Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi. Hulumtimi sjell detaje për rastet që policia dhe prokuroria kanë të hapura ndaj Kallashit dhe bashkëpunëtorëve të saj.

Elvenar diamanty hack apk

Kallashit i ndodhi diçka e papritur derisa po e priste një organizatore të mbrëmjeve rinore. Edhe sonte si çdo javë në 20:30 shfaqet emisioni n’Kosovë Show. Mysafirë është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi dhe Astrit Haraqija. Kallashi nuk kishte ftesë për emision u soll nga maskat që e ‘rrëmbyen’ derisa ajo ishte në … Është një nga vajzat më të komentuara nga bota e show-bizzit, e cila befasoi jo pak par pak kohësh kur u “zhduk” nga rrjetet sociale dhe jo vetëm. Fjala është për Donjeta Kosumin apo siç njihet gjerësisht Kallashi, e cila jo vetëm i është rikthyer rrjeteve sociale por tashmë ndodhet edhe në Kosovë. Ndërsa në …
Kallashi. 270 likes. Camera/Photo. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.

N’Kosovë Show është ndër emisonet më të famshme shqiptare, i cili po bën bujë kohëve të fundit, shkruan Gazeta Blic. Prezantuesi i këtij emisioni është Shpëtim Desku i cili çdo të dielë sjellë artistë të shumtë dhe shumë befasi tek publiku shqiptar, madje së fundmi pjesë e këtij shou është edhe Kamera e msheft. Kjo …
N'Kosove Show - Mysafir Labinot Tahiri & Kreshnik Ibrahimi (Emisioni i plote 1) Abonnieren n''Kosove Show - Milaim Zeka, Kallashi (Emisioni i plote) Këtë javë të ftuar në emisionin më të shikuar në vend n’Kosovë Show i ftuar është ish-gazetari i njohur, aktualisht kandidat për deputet nga Nisma për Kosovën, Milaim Zeka, shkruan Gazeta NewBorn. Ky emision, është ndër emisionet më interesante që ka ndodhur ndonjeherë në Kosovë, Për herë të parë Zeka flet për shumë gjëra të …

2 wire solenoid wiring diagram

HOT SUMMER CONTINUES 'KALLASHI FT XHESIKA THE KISS' Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. ... ZONE E LIRE. August 16 ...
Kallashi. 270 likes. Camera/Photo. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. “S3ks Bomba” Linda Morina ke bere një intervistë interesante për PRIVE, ku tha se ajo është ferma me e bukur ne Kosove, ndërsa Kallashi e Nora Istrefi janë zero për të. “Krejt femrat e Kosovës me xhelozojnë mua, sepse i kam gjyksat ma te mire ne Kosove, ksi Kallasha e Nora nuk ti bëje hesap” shtype rekl,am dhe shiko videon.